Dubnový běžecký kemp – začátečníci a mírně pokročilí

Začali jste běhat nebo byste chtěli začít běhat? A řešíte jak na to? Neřešte to, my vám pomůžeme. Zapište si termín: 24. – 26.4.2020, kdy se uvidíme v krásné lokalitě u Adršpachu a pustíme se společně do toho!

(Pokud hledáte kemp pro pokročilé aktivní běžce, najdete jej ZDE). Pokud nevíte, který kemp je vhodnější pro vás, pište na: info@lukart.cz a doladíme to.

Tento bude běžecký a sportovní kemp pro začátečníky a mírně pokročilé v krásné přírodě okolo Adršpachu a Teplických skal. Víkend s plnou penzí a spoustou zážitků.

Chcete začít běhat, ale chcete se vyhnout obvyklým chybám v začátcích? Běháte, ale cítíte, že by to mohlo být lepší? Běháte, ale 5 km nedáte pod 30 minut? Ať jsou vaše otázky a odpovědi podobné těm našim, je tento kemp určen přesně pro vás. Pomůžeme vám se posunout.

Registrace na dubnový kemp pro začátečníky a mírně pokročilé>> ZDE.

Kemp jako dárek? Vánoční dárek? Napište na: info@lukart.cz a připravíme vám zdarma dárkový poukaz.

 

Jak vypadaly kempy v roce 2019? Podívejte se dole na galerii 2019.

 

A jaký bude dubnový kemp? 

V roce 2019 jsme kempy pořádali s Evčou Vrabcovou Nývltovou, která je nyní v příjemném očekávání a my věříme, že se s ní opět časem na některé z našich akcí potkáme. Na dubnovém kempu vás čeká neméně dobrý trenér – Tomáš Hrbek. Tomáš trénuje triatlonisty, mladé nadějné fotbalisty, byl kondičním trenérem FC Hradec Králové, trénuje začátečníky i pokročilé běžce všech věkových kategorií na denní i on-line bázi (může vám připravit osobně sestavený tréninkový plán. Tomáš, který vystudoval Karlovu univerzitu, pracuje v prodejně Triexpert a krom toho, že přiveze na kempu na ukázku tréninkové boty vám i detailně poradí jak boty vybírat, kdy si koupit nové (staré již neslouží jak by měly) a můžete s ním probrat vše kolem (nejenom) běžeckého vybavení. Samozřejmě s vámi bude aktivně běhat v těch nejkrásnějších lokacích naší republiky. 

Díky Tomášovi se posunete o velký kus dál. Dalším potvrzeným trenérem na kempu je Monika Křížová. Monika se v letech 2018 a 2019 zúčastnila závodů Spartan Ultra (běh v horách s délkou přes 50 km a desítkami různých překážek) na Slovensku a v Polsku. Obsadila pódiová umístění ve Spartan (Sprint, Super i Beast), kvalifikovala se na ME ve Spartan. S Monikou si popovídáte o přípravě, ale i o tom, jak správně vyměřit dráhu družice na orbitě, je totiž studentkou ČVUT. Taktéž s ní poběžíte ty nejkrásnější lokality u Adršpachu.

Neméně důležitou postavou je Filip Tomáš, který vás provede sekcí cvičení, regenerace, posilování, ale i jidelníčem či “jak si naplánovat trénink”, abyste jej zvládli a pomohl vám. Filip je trenérem třeba Anežky Drahotové (více o ni zde) a podílel se třeba na trénincích Lucie Charvátové nebo dalších špičkových českých reprezentantů. 

V současnosti připravuje i další sportovce jako: Matyáše Zierise (vodní slalom), Aleše Kisého či Šárku Musilovou. Na kondiční kemp u něj již byl tým HC Dynamo Pardubice, spolupracuje i s hokejisty Hradce Králové apod. U Filipa získáte rady, které jinde těžko najdete. 

Další informace o našem týmů najdete právě v sekci: Náš tým zde.

Víkendový plán (orientačně, program se detailně připravuje):

 • pátek: příjezd mezi 12. – 14. hodinou, odpolední sportovní blok, kompenzační cvičení, svačina, osobní konzultace, večeře, večerní přednáška (bude upřesněno)
 • sobota: ranní rozcvička a lehká jóga, “švédský” stůl, dopolední sportovní blok, oběd, odpolední sportovní blok(y), svačina, osobní konzultace/cvičení, večeře, přednáška (bude upřesněno).
 • neděle: ranní blok, švédský stůl, dopolední sportovní blok, oběd, odpoledne odjezd domů (kolem 13. hodiny)

K dispozici bude celodenní pitný režim a lehké občerstvení + plná penze Taktéž budete moci vyzkoušet mnoho sportovních doplňků stravy atd.

Líbí? Registrujte se zde. 

Ubytování:

 • k dispozici je dvoulůžkový, třílůžkový, 2x čtyřlůžkový a 1x velký apartmán se 2 pokoji a celkem 5 lůžky. Vždy se snažíme dávat přátele a rodiny k sobě. Pokud s někým jedete, uveďte nám to do přihlášky.
 • následně budou pokoje pánské vs. dámské
 • jinak počítáme s tím, že víkend má splnit zejména sportovní stránku. Ubytování je standardní, čisté, ale nikoliv luxusní ala Hilton apod.

Jak to na místě vypadá:

A cena? Pokud jedete sami, je cena 3.490 Kč/osoba/víkend. Pokud však vezmete k sobě kamaráda/kamarádku, člena rodiny či kohokoliv dalšího a uvedete to už do objednávky, máte to za 3.390 Kč/osoba/víkend.  V této ceně je vše o čem se výše píše. Kompletní cvičební vybavení, ubytování, plná penze, pitný režim, lehké občerstvení po celý den, přednášky, sportovní poradenství, cvičení s odborníky, fitness vybavení, cvičební pomůcky, vstupy do tělocvičen, parkování atd.

Stornopoplatky: 60 a více dnů před začátkem akce ke dni doručení storna: 25% z celkové ceny pobytu. | 30 – 59 dnů ke dni doručení storna: 45% z ceny pobytu. | 10 – 30 dnů ke dni doručení storna: 70 % z ceny pobyt. | 9 a méně dnů ke dni doručení storna: 100 % z ceny pobytu.

V ceně není: fakultativní služby (např. doplňky, jenž bude možné zakoupit na místě), možná návštěva restaurace, masáže (za poplatek 300 Kč/30 min. – libovolné partie dle dohody, platba hotově na místě přímo masérce | masérovi) a profesionální tejpování (za poplatek cca 2 Kč/1cm) atd. Doporučujeme si vzít s sebou hotovost, v místě konání akce je to s bankomaty poměrně špatné. Cca 250 m od místa konání akce jsou menší potraviny, kde je otevřeno i v neděli (brzy ráno). Zde si můžete zakoupit běžné zboží za rozumné ceny a platit kartou. V obci aktuálně není plnohodnotná restaurace ( i když někdy je otevřeno a točí se pivo, podávají utopenci apod. cca 100 m od objektu – to však berte jako orientační informaci, která se pravidelně mění), ale vy budete mít k dispozici plnou penzi přímo v místě pobytu po celou dobu.

Co s sebou (detailní informace dostane každý registrovaný cca 10 dní před pobytem):

 • Vybavení pro venkovní běhání (kvalitní obuv, oblečení na hezké i špatné počasí – běhá se za téměř každého počasí).
 • Vybavení do tělocvičny.
 • Volnočasové oblečení – když bude počasí a nálada, bude večer po programu možnost posedět u ohně (dle situace na místě).
 • Podložku na cvičení.
 • Lahev na pití.
 • Ručník – na místě budou ručníky, ALE doporučujeme raději i vlastní pro váš komfort.
 • Přezuvky.
 • Čelovku.
 • Hotovost (jak píšeme výše, v oblasti je to horší s bankomaty).
 • Propisku a sešit k večerním besedám (ať si máte kam zapsat moudra).
 • Dobrou náladu 🙂

Máte dotazy? Pište na: info@lukart.cz

Takové byly kempy 2019