Dubnový běžecký víkend – začátečníci a mírně pokročilí

Začali jste běhat nebo byste chtěli začít běhat? A řešíte jak na to? Neřešte to, my vám pomůžeme – na našem sportovním víkendu. Zapište si termín: 24. – 26.4.2020, kdy se uvidíme v krásné lokalitě u Adršpachu a pustíme se společně do toho!

(Pokud hledáte kemp pro aktivní běžce (květnový), najdete jej ZDE). Pokud nevíte, který kemp je vhodnější pro vás, pište na: info@lukart.cz a doladíme to.

Tento bude běžecký a sportovní kemp pro začátečníky a mírně pokročilé v krásné přírodě okolo Adršpachu a Teplických skal. Víkend s plnou penzí a spoustou zážitků.

Chcete začít běhat, ale chcete se vyhnout obvyklým chybám v začátcích? Běháte, ale cítíte, že by to mohlo být lepší? Běháte, ale 5 km nedáte pod 30 minut? Ať jsou vaše otázky a odpovědi podobné těm našim, je tento kemp určen přesně pro vás. Pomůžeme vám se posunout.

Registrace na dubnový kemp pro začátečníky a mírně pokročilé>> ZDE.
Kemp jako dárek? Napište na: info@lukart.cz a připravíme vám zdarma dárkový poukaz.

Jak vypadaly kempy v roce 2019? Podívejte se >>

POZOR: máme poslední 3 volná místa na dubnový kemp. Pokud chcete jet, nyní je čas se přihlásit.

 

Kde: Jívka u Adršpachu
Kdy: 24. – 26.4.2020
Kapacita: max. 20 účastníků
Co je v ceně: celodenní pitný režim, plná penze (i svačiny), přednášky, ubytování, sportovní trenéři a vybavení + pohodová atmosféra.
Cena: 3.490 Kč/osoba/víkend – plná penze včetně všech lekcí.

Chcete slevu na kemp? Jste-li 2 až více v jedné skupině (v registraci se odkážete jedna na druhou), máte cenu na osobu jen: 3.390 Kč.

Kudyznudy.cz - tipy na výlet
Lukart.cz - můžeme vám poradit?