Květnový běžecký víkend u Adršpachu


Termín květnového kempu se přesouvá na září. Více ZDE

Květnový kemp včetně všech na něm plánovaných aktivit a všech registraci byl přeložen na zářijový termín. Více ZDE

Víkend, který si nesmíte nechat ujít. Registrace zde: PŘIHLÁŠKA

Jak to vypadalo na našich loňských kempech? Podívejte se do galerie.

Květnový kemp je téměř pro každého, ale doporučujeme jej zejména pro ty, kteří již mají alespoň nějaké zkušenosti s během. Pro spíš začátečníky máme dubnový kemp

Kde: Jívka u Adršpachu
Kdy: 15. – 17.5.2020
Kapacita: max. 20 účastníků
Co je v ceně: celodenní pitný režim, plná penze (i svačiny), přednášky, ubytování, sportovní trenéři a vybavení + pohodová atmosféra.
Cena: 3.190 Kč/osoba/víkend – plná penze včetně všech lekcí
pokud jedete v jedné skupině 2 a více. Pokud sama/sám,
tak je cena 3.290 Kč.

Registrace na víkend ZDE.

Pozor, na 99% podobných akcí si ještě platíte zvlášť za jídlo nebo nemáte plnou penzi, u nás to máte již v ceně. A to zvládáme i vegetariánská či bezlepková jídla na základě vašich včasných přání 🙂 Pokud naopak stravování nechcete, i to lze domluvit.

Zaměření na techniku běhu, rozvoj dynamiky a rychlosti na dráze i ve volném terénu.

  • rozbor techniky běhu (video)
  • běžecká abeceda (té není nikdy dost)
  • běh ve volném terénu
  • běh na zpevněné ploše
  • tempový trénink úseků a práce s tepovou frekvencí
  • trénink core TRX, Bosu a jiné
  • přednáška o sestavování dlouhodobého tréninkového plánu apod.
  • regenerace, strečink pod dozorem fyzioterapeuta

Na květnovém kempu vás čeká běžecký trenér – Tomáš Hrbek. Tomáš trénuje triatlonisty, mladé nadějné fotbalisty, byl kondičním trenérem FC Hradec Králové, trénuje začátečníky i pokročilé běžce všech věkových kategorií na denní i on-line bázi (může vám připravit osobně sestavený tréninkový plán). Tomáš, který vystudoval Karlovu univerzitu, pracuje v prodejně Triexpert a krom toho, že přiveze na kemp na ukázku tréninkové boty vám i detailně poradí jak boty vybírat, kdy si koupit nové (staré již neslouží jak by měly) a můžete s ním probrat vše kolem (nejenom) běžeckého vybavení.

Díky Tomášovi se posunete o velký kus dál. Dalším potvrzeným trenérem na kempu je Monika Křížová. Monika se v letech 2018 a 2019 zúčastnila závodů Spartan Ultra (běh v horách s délkou přes 50 km a desítkami různých překážek) na Slovensku a v Polsku. Obsadila pódiová umístění ve Spartan (Sprint, Super i Beast), kvalifikovala se na ME ve Spartan. S Monikou si popovídáte o přípravě, ale i o tom, jak správně vyměřit dráhu družice na orbitě, je totiž studentkou ČVUT. Taktéž s ní poběžíte ty nejkrásnější lokality u Adršpachu 🙂

Neméně důležitou postavou je Filip Tomáš, který vás provede sekcí cvičení, regenerace, posilování, ale i jidelníčkem či “jak si naplánovat trénink”, abyste jej zvládli a pomohl vám. Filip je trenérem třeba Anežky Drahotové (více o ni zde) a podílel se třeba na trénincích Lucie Charvátové nebo dalších špičkových českých reprezentantů. Stejně tak se podílel na kondiční přípravě HC Hradec Králové nebo HC Dynamo Pardubice. V poslední době byl i v kontaktu s FC Sparta Praha B.

V současnosti připravuje i další sportovce jako: Matyáše Zierise (vodní slalom), Aleše Kisého či Šárku Musilovou. Na kondiční kemp u něj již byl tým HC Dynamo Pardubice, spolupracuje i s hokejisty Hradce Králové apod. U Filipa získáte rady, které jinde těžko najdete.

Další informace o našem týmů najdete právě v sekci: Náš tým zde.

LÍBÍ? REGISTRUJTE SE ZDE.

Kudyznudy.cz - tipy na výlet
Lukart.cz - můžeme vám poradit?