Fitness a jóga víkend.

Víkend, který tu ještě nebyl. Ale bude.

A ne jenom tak nějaký obyčejný, ale parádně připravený speciálně pro vás. Vyzkoušíte si několik cvičebních programů (různé druhy), proběhnete se v příjemném tempu okolo skal u Adršpachu a to vždy pod dohledem zkušeného týmu a odborníků na slovo vzatých + budete mít bloky s lektorku jógy!

Jak to vypadalo na našich loňských kempech? Podívejte se do galerie.

Kde: Jívka u Adršpachu
Kdy: 18. – 20.9.2020
Kapacita: max. 20 účastníků
V ceně: celodenní pitný režim, plná penze (i svačiny), přednášky, ubytování, sportovní trenéři a vybavení + pohodová atmosféra.
Cena: 3.490 Kč/osoba/víkend – plná penze včetně všech lekcí.

PŘIHLÁŠKA: vyplňte přihlášku zde

Pozor, na 99% podobných akcí si ještě platíte zvlášť za jídlo, u nás to máte již v ceně a to rovnou plnou penzi. A to zvládáme i vegetariánská či bezlepková jídla na základě vašich včasných přání 🙂 Pokud naopak stravování nechcete, i to lze domluvit.

Přihlášku naleznete: zde


Na zářijovém kempu vás čekají výborní trenéři – Tomáš Hrbek. Tomáš trénuje triatlonisty, mladé nadějné fotbalisty, byl kondičním trenérem FC Hradec Králové, trénuje začátečníky i pokročilé běžce všech věkových kategorií na denní i on-line bázi (může vám připravit osobně sestavený tréninkový plán). Tomáš, který vystudoval Karlovu univerzitu, pracuje v prodejně Triexpert a krom toho, že přiveze na kemp na ukázku tréninkové boty vám i detailně poradí jak boty vybírat, kdy si koupit nové (staré již neslouží jak by měly) a můžete s ním probrat vše kolem (nejenom) běžeckého vybavení.

Díky Tomášovi se posunete o velký kus dál. Dalším potvrzeným trenérem na kempu je Monika Křížová. Monika se v letech 2018 a 2019 zúčastnila závodů Spartan Ultra (běh v horách s délkou přes 50 km a desítkami různých překážek) na Slovensku a v Polsku. Obsadila pódiová umístění ve Spartan (Sprint, Super i Beast), kvalifikovala se na ME ve Spartan. S Monikou si popovídáte o přípravě, ale i o tom, jak správně vyměřit dráhu družice na orbitě, je totiž studentkou ČVUT. Taktéž s ní poběžíte ty nejkrásnější lokality u Adršpachu 🙂

Důležitou postavou je i Filip Tomáš, který vás provede sekcí cvičení, regenerace, posilování, ale i jidelníčem či “jak si naplánovat trénink”, abyste jej zvládli a pomohl vám. Filip je trenérem třeba Anežky Drahotové (více o ni zde) a podílel se třeba na trénincích Lucie Charvátové nebo dalších špičkových českých reprezentantů. 

V současnosti připravuje i další sportovce jako: Matyáše Zierise (vodní slalom), Aleše Kisého či Šárku Musilovou. Na kondiční kemp u něj již byl tým HC Dynamo Pardubice, spolupracuje i s hokejisty Hradce Králové apod. U Filipa získáte rady, které jinde těžko najdete. 

Na jógou je specialistkou Markéra Růžičková. Lektorka s letitou praxí, se kterou se můžete těšit na části:

Pránájána
Vinjása jógu
Klidnou jógu
Meditaci


Máte dotaz? Napište na: info@lukart.cz

Co s sebou:

  • sportovní lahev
  • boty sportovní dovnitř i ven
  • podložku na cvičení (dle počasí cvičíme venku i uvnitř)
  • průkazku pojištěnce
  • batůžek, který zvládnete i při běhu
  • čelovku (doporučeno, není povinné)
  • menší hotovost na fakultativní aktivity
  • přezuvky
  • dobrou náladu 🙂

Program (zatím stručný, bude upřesněno):

V pátek vás čeká cvičení (TRX/kruháč) i lehký výběh (technika). Mezitím svačina, večeře, debaty. Samozřejmostí budou kompenzační cvičení a regenerace.

V sobotu ráno dobrovolný lehký výběh, cvičen, jóga – pránajáma a vinsájá jóga, lehké cvičení – oběd – odpolední cvičení a krátké proběhnutí. Svačina, klidná jóga + meditace, večere, “program bude upřesněn”.

V neděli ranní protažení, snídaně, společný “výlet” se cvičením (tajný – nechte se prekvapit, kam vás vezmeme 🙂 ) Následně si dáme oběd a popřejeme si šťastnou cestu domů.

Kde se přihlásit: vyplňte přihlášku zde

Máte dotaz? Pište na email: info@lukart.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet
Lukart.cz - můžeme vám poradit?