Sportovní víkend(y) – nejen s Evou Vrabcovou Nývltovou

>> PŘIHLÁŠKA NA ŘÍJNOVÝ KEMP ZDE <<

Chcete si zlepšit svou kondici? Zaběhat si s profesionály? Strávit víkend u Adršpachu s plnou stravou a kompletním zázemím?

Připravili jsme pro Vás ve spolupráci se Spartan training group Trutnov a Evou Vrabcovou Nývltovou (medailistkou z ME Berlín 2019 v maratónu), ale i dalšími odborníky na kondici, běh a rekonvalescenci víkend plný sportu. Budete běhat, závodit, budete absolvovat kruhové tréninky a dozvíte se řadu nových tipů, jenž vás posunou dál.

Častý dotaz: „Musím mít nějakou výkonnost, abych se mohl/a zúčastnit?“ NE! Víkend je pro každého. Když budou dva výrazně odlišné výkonnostní „tábory“, rozdělíme vás tak, abyste z víkendu získali maximum všichni (avšak pamatujte, není to privátní trénink).

 

Registrace na podzimní víkend >> ZDE.

Podzimní termín je stanoven na 18.10. – 20.10.2019 (registrujte se zde)  – počet míst je limitován.

Jak to vypadalo na jarním kempu se můžete podívat ZDE.

 

Chcete kemp věnovat jako dárek? Napište, ZDARMA vám připravíme dárkový poukaz s textem, který si napíšete na: info@lukart.cz.

Další informace:

Víkendový pobyt v Jívce u Adršpachu. K dispozici je vnitřní tělocvična, menší fitness, další krytá tělocvična v těsném sousedství (na volleyball či jiné vnitřní sporty pro případ nepříznivého počasí), venkovní zatravněný prostor i parkování pro vaše motorizované miláčky hned u domu. Pro každého je připravena plná strava (po příjezdu obdržíte večeři, při nedělním odjezdu budete již po obědě).

Víkendový plán (orientačně):

 • pátek: příjezd mezi 12. – 14. hodinou, odpolední sportovní blok, kompenzační cvičení, svačina, osobní konzultace, večeře, večerní přednáška (tvorba tréninkových plánů, technika běhu – může se změnit)
 • sobota: ranní rozcvička a lehká jóga, „švédský“ stůl, dopolední sportovní blok, oběd, odpolední sportovní blok, svačina, osobní konzultace, večeře, přednáška (prevence zranění, výživa – může se aktuálně změnit).
 • neděle: ranní jóga a protažení, švédský stůl, dopolední sportovní blok, oběd, odpoledne odjezd domů (kolem 13 – 14. hodiny)

Dále bude k dispozici celodenní pitný režim a lehké občerstvení. Taktéž budete moci vyzkoušet mnoho sportovních doplňků stravy atd.

Kdo s vámi bude a co se bude dít:

 • Eva Vrabcová Nývltová = naše nejlepší maratónská běžkyně a bronzová medailistka z ME Berlín 2018
 • Fyzioterapeutka Pavlína Habermannová, která vám vysvětlí prvky regenerace, zkusíte si s ní kompenzační cvičení, pomůže s „bolístkami“ a
  nabídne vám masáže či „tejpování“. Pavlína Habermannová se stará o fyzioterapii špičkových sportovců a má za sebou pětileté vysokoškolské vzdělání v oboru.
 • Kondiční trenér s mnohaletou zkušeností. Trénink zaměřen na tipy jak k posílení celého těla, ale hlavně na výbušnost, dynamiku a další prvky, jenž potřebuje každý běžec, což vám Eva na místě sama řekne.
 • Móňa, účastníce závodů jako Sněžka-Praha, Spartan Ultra Beast a nadějná závodnice v OCR závodech. S ní si rádi zaběháte,
Evča

 

 

 

 

 

 

Pavlína Habermannová – specialistka ve sportovní fyzioterapii. Pomáhá nejenom Evče, ale i dalším špičkovým sportovcům a reprezentantům
Matyáš Dlouhý – osobní trenér. S ním se zaměříte na silové tréninky, zpevnění těla, ale i na správné protažení před či po běhu/tréninku.
Naše Móňa – jestli byste někdy chtěli vyzkoušet běžecké závody jako Sněžka – Praha, Spartan Utra Beast apod., tak se ji zeptejte na zkušenosti. Móňa s vámi bude bude zejména běhat, abyste si užili okolní krajinu, která je nezapomenutelná 🙂 Aneb, běhání bude dosti.

Ubytování:

 • k dispozici je dvolůžkový, třílůžkový, 2x čtyřlůžkový a 1x velký apartmán se 2 pokoji a celkem 5 lůžky. Vždy se snažíme dávat přátele a rodiny k sobě.
 • následně budou pokoje pánské x dámské
 • jinak počítáme s tím, že víkend má splnit zejména sportovní stránku. Ubytování je standardní, čisté, ale nikoliv luxusní ala Hilton apod.

Jak to na místě vypadá:

A cena? Pokud jedete sami, je cena 3.590 Kč. Pokud však vezmete kamaráda/kamarádku, člena rodiny či kohokoliv dalšího a uvedete to už do objednávky, máte to za 3.490 Kč.  V této ceně je vše o čem se výše píše. Kompletní cvičební vybavení, ubytování, plná penze, pitný režim, lehké občerstvení po celý den, přednášky, sportovní poradenství, cvičení s odborníky, fitness vybavení, fyzioterapie, cvičební pomůcky, vstupy do tělocvičen, parkování atd. Eva s Vámi bude po celý víkend.

Stornopoplatky: 60 a více dnů před začátkem akce ke dni doručení storna: 35% z celkové ceny pobytu. | 30 – 59 dnů ke dni doručení storna: 50% z ceny pobytu. | 11 – 30 dnů ke dni doručení storna: 75 % z ceny pobyt. | 10 a méně dnů ke dni doručení storna: 100 % z ceny pobytu.

V ceně není: fakultativní služby (např. doplňky, jenž bude možné zakoupit na místě), možná návštěva restaurace, masáže (za poplatek 300 Kč/30 min. – libovolné partie dle dohody, platba hotově na místě přímo masérce | masérovi) a profesionální tejpování (za poplatek cca 2 Kč/1cm) atd. Doporučujeme si vzít s sebou hotovost, v místě konání akce je to s bankomaty poměrně špatné. Cca 250 m od místa konání akce jsou menší potraviny, kde je otevřeno i v neděli (brzy ráno). Zde si můžete zakoupit běžné zboží za rozumné ceny a platit kartou. V obci aktuálně není plnohodnotná restaurace ( i když někdy je otevřeno a točí se pivo, podávají utopenci apod. cca 100 m od objektu – to však berte jako orientační informaci, která se pravidelně mění), ale vy budete mít k dispozici plnou penzi přímo v místě pobytu po celou dobu.

Co s sebou (detailní informace dostane každý registrovaný cca 10 dní před pobytem):

 • Vybavení pro venkovní běhání (kvalitní obuv, oblečení na hezké i špatné počasí – běhá se za téměř každého počasí).
 • Vybavení do tělocvičny.
 • Volnočasové oblečení – když bude počasí a nálada, bude večer po programu možnost posedět u ohně (dle situace na místě).
 • Podložku na cvičení.
 • Lahev na pití.
 • Ručník – na místě budou ručníky, ALE doporučujeme raději i vlastní pro váš komfort.
 • Přezuvky.
 • Čelovku.
 • Hotovost (jak píšeme výše, v oblasti je to horší s bankomaty).
 • Propisku a sešit k večerním besedám (ať si máte kam zapsat moudra).
 • Dobrou náladu 🙂

Přidejte se k naší události na Facebooku a získejte aktuální novinky.

Máte dotazy? Pište na: info@lukart.cz

Běžecký víkend s Evou Vrabcovou Nývltovou

Víkend s bronzovou medailistkou z ME Berlín 2018. Buďte u toho.

Registrovat
Florbalový AlkaCup 2019

5. ročník florbalového turnaje v Trutnově. 16 týmů. 2 haly. 1 den. Registrace jsou již spuštěny.

Více informací zde