Fotografické služby

Chcete prodat dům či byt? Jsme tu pro vás >> Nafotíme jej pro vaše potřeby. Sídlíme v Trutnově, ale dojet téměr kamkoliv není problém.

A kolik vás to bude stát? Tak málo, že se vám to stonásobně vrátí. Každá kalkulace je individuální, ale sami nemáme rádi, když není alespoň základní informace k dispozici.

Tak nyní můžete využít perfektní akci (platí do konce roku 2019: jen 590 Kč za nafocení bytu max. 3+1 (nebo menšího domečku) včetně postprodukce. A pokud jste do 10 km od Trutnova, cena je konečná. A obsahuje až 15 fotografií (záleží na velikosti a „aby bylo co fotit), dojezd, postprodukci a zaslání ve vysokém rozlišení jako odkazu na váš email (stáhnete si fotografie kam budete potřebovat). Případné osobní doručení na Flash je za mírný příplatek.

Pokud jste trochu dál, cena je od 6 Kč/1 km + 590 Kč/fotografie (a pokud jste opravdu z daleka, cenu uděláme paušální za dojezd).

Základní ceník:

1 focení 1 nemovitosti: 990 Kč/1 – 2 hodiny focení (jiní ještě za vyšší cenu nabízejí pouze 1 hodinu práce) včetně postprodukce do max. 15 fotografií
Jízdné: Trutnov a 10 km okolí – zdarma | Delší vzdálenosti 6 Kč/1 km (při dlouhých výjezdech individuální cena).

 

Pište: texas2@seznam.cz | Volejte: 604 389 089 | Nabízíme i spolupráci realitním kancelářím, jenž chtějí nafotit prodávané nemovitosti.

AlkaCup 2019 You can edit this ribbon under

Amatérský florbalový turnaj v Trutnově. 4. ročník.

button

222

  • Žádné rubriky